Nebijis jaunums – Voxflor paklājflīzes

Šīs paklājflīzes ir īpašas ar to, ka tās pieejamas ne tikai standarta kvadrāta vai taisnstūra formās, bet arī sešstūra, trapeces, trijstūra un citās formās! Tas paver durvis daudz plašākām iespējām un ļauj vaļu iztēles neizmērojamām izpausmēm.

Skaists dizains kombinācijā ar detalizētu redzējumu un apņēmību, spēj radīt patiesi īpašu produktu.

“Es vēlējos, lai Voxflor kļūtu par ko vairāk kā parastu paklāju ražotni, es to radīju ar ideju un apņēmību kļūt par šīs sfēras pionieri, radīt Pasaules unikālākos un krāsainākos paklājus.” – saka Misters Gao, Voxflor dibinātājs.

Šodien Voxflor pieder divas rūpnīcas, vairākas noliktavas un tūkstošiem produktu. Pateicoties kompānijas izpētes un attīstības komandai, Voxflor ir tirgus līderis paklāju ražotāju vidū. Voxflor panākumu atslēga ir viņu dizaina komandas inovatīvās spējas, kas ļauj ražotājam tirgū regulāri ieviest jaunus krāsu un modeļu piedāvājums. Šīs paklājflīzes var komplektēt dažādās formās un izmēros, radot bezgala daudz un dažādus unikālus grīdu dizainus. Voxflor paklājflīzes ir ne tikai skaistas, bet, kas vēl svarīgāk, arī viegli pielāgojamas un ļoti izturīgas.

Ilgtspējība ir atslēga mūsu nākotnei uz šīs planētas.

Ilgtermiņa domāšana ir ieguldījums labākas Pasaules un ekonomikas veidošanā. Voxflor ir apņēmušies strādāt videi draudzīgā veidā, lai uzlabotu veselību un drošību gan sev pašiem, gan sabiedrībai.