Vai paklājs ir piemērota izvēle grīdas segumam?

Plaša dizainu un materiālu daudzveidība var apgrūtināt paklāja izvēli – kā lai plašajā piedāvājumā izvēlas tikai vienu? Paklājs lieliski papildina interjera tēlu – tas var mainīt telpas izskatu un noskaņu, tomēr paklājam nebūtu jābūt apgrūtinājumam un jābūt viegli kopjamam. 

Lai izvēlētos piemērotāko paklāja veidu, protams, vispirms ir jāsaprot, kādā telpā to ir plānots ieklāt un vai šajā telpā būs intensīva cilvēku plūsma. Telpās, kur ir intensīva cilvēku plūsma, piemēram, gaiteņos vai uz trepēm, vislabāk izvēlēties blīvu un stingru materiālu, kas ilgi kalpos, nenodils un tik ātri nesasmērēsies. Daudzi iebildīs, ka paklājs nebūs praktiskākā grīdas seguma izvēle un lamināts vai flīzes ir praktiskāka un ilgtspējīgāka izvēle, tomēr kvalitatīvs, pareizi izvēlēts un uzstādīts, atbilstoši kopts paklājs savu izskatu saglabās vairāku gadu garumā. 

Paklāju sniegtās priekšrocības

Izvēloties paklāju kā grīdas segumu, tu iegūsi vairākas nozīmīgas priekšrocības, piemēram, drošu un neslīdošu virsmu, kas ir energoefektīva un nodrošinās patīkamu iekštelpu klimatu. Viena no galvenajām paklāju priekšrocībām ir iespēja papildināt telpas dizainu ar izteiksmīgām krāsām un drosmīgiem rakstiem. Turklāt, ja ir vēlme veikt pārmaiņas telpas interjerā, paklāju nomaiņa ir daudz lētāka un vienkāršāka nekā citu grīdas segumu nomaiņa. 

Paklāja izvēle nav īstais brīdis, kad censties ieekonomēt un iegādāties lētāko variantu, jo augstas kvalitātes paklājs ilgāk saglabās savu sākotnējo izskatu. Patiesībā mēs savus klientus aicinām skatīties ilgtermiņā – iegādājoties augstas kvalitātes paklāju, kas būs dārgāks nekā mazāk kvalitatīvas alternatīvas, ilgtermiņā tu ietaupīsi savus finanšu resursus, jo paklājs kalpos daudz ilgāk, un pēc pāris gadiem nebūs jātērē nauda grīdas seguma nomaiņai. 

Daudzi maldīgi domā, ka paklāji rada putekļus un var atstāt negatīvu ietekmi uz mājas iemītnieku veselību, tomēr tā nebūt nav. Paklāji nodrošina veselīgu telpu mikroklimatu – tie daudz labāk uztver alergēnus nekā cietās grīdas virsmas, jo katra paklāja šķiedra noķer putekļu daļiņas un alergēnus, krītot uz grīdas, un, kad tie ir notverti paklājā, tie vairs nespēj cirkulēt gaisā. Galvenais nosacījums ir regulāri kopt paklāju ar putekļusūcēju, lai atbrīvotos no putekļu daļiņām un alergēniem, kas ir sakrājušies paklājā.

Izvēlies savu paklāju interjera salonā SIENA

Ja vēlies plašu materiālu un dizainu izvēli, gaidīsim tevi interjera salonā SIENA. Pie mums ir pieejami dažādu veidu paklāji – dizaina paklāji, mīkstie grīdas segumi plašā izvēlē, priekšnama paklāji, sizala , vilnas un viskozes paklāji, kā arī austrumu dizaina paklāji un paklājflīzes. Gaidīsim tevi ciemos Decco Centrā, Katlakalna ielā 6D, vai arī pasūti sevis izvēlēto paklāju mūsu internetveikalā!