Rebel Walls Day & Night kolekcija

Tapešu zīmola Rebel Walls jaunā kolekcija Day & Night ir veidota sadarbībā ar Zviedru lēnās modes (slow fashion) zīmolu Daynight Casual. Šī apģērbu zīmola dibinātāja ir ilustratore un dizainere Tesa Kalervika (Tess Callervik), kuras plašā iedomu pasaule vilina un apbur. Nupat, seši no Tesas plūstošajiem audumu dizainiem ir tapuši par izteiksmīgām interjera tapetēm. Kolekcija sastāv no trim gaišiem dienas dizainiem un trim tumšiem, nakti atveidojošiem, dizainiem.

Interjera dizaini jau iepriekš ir bijuši pielietoti dažādos apģērbu kontekstos un sadarbības projektos, taču Rebel Walls turpina pārsteigt un dara tieši pretējo – pielieto apģērbu dizainu iedomu pasauli sienu ietērpšanai.

“Es gribu radīt sirreālus rakstus, vedot lietotāju caur dažādiem stāstiem. Galvenā doma ir likt lietotājam pastāvīgi pamanīt jaunas detaļas un mazas radības negaidītās vietās,” – Tesa Kalervika, apģērbu zīmola Daynight Casual dibinātāja.

Iedvesma, Tesas radītājiem dizainiem, nepārprotami ir aizgūta no dzīvnieku valstības. Dizaini ir piesātināti ar dzīvību un kaisli, skaņām un kustību; saklausi brāzmainus viļņus tapešu dizainā “Seven Seas”, kukaiņu apputeksnēšanas dūkšanu dizainā “The Orchard”, un piesardzīgo pērtiķu mudžoņu “Eden Nightfall” dizainā.