Jaunā koncepta salonveikals Decco centrā

Ar prieku paziņojam, ka novembra nogalē durvis vēris SIENA jaunais salonveikals plašākajā dizaina kvartālā Baltijā – Decco centrs telpās. Mainoties līdzi laikam arī Salons SIENA ir ieviesis korekcijas vizuālajā tēlā un produktu buķetē, kļūstot vēl profesionālākiem un ērtākiem mūsu klientiem. 

Jau vairāk kā 20 gadus Salons SIENA ir viens no vadošajiem interjera dizaina saloniem Latvijā. Komandā ir zinoši dizaineri un speciālisti, kas palīdzēs izvēlēties piemērotākās tapetes, izveidos un uzstādīs skaistākos aizkarus, kā arī konsultēs par izdevīgāko grīdas seguma iegādi.

Salonveikals SIENA Decco centrā piedāvā plašu dizaina tapešu un mūsdienīgu fototapešu klāstu. Aizkaru un žalūziju nodaļā pieejams plašs audumu sortiments, kā arī šeit iespējams atrast daudzveidīgāko grīdas segumu un paklāju piedāvājumu. Kā arī šos ir vienīgais SIENA salons, kurā pēc pasūtījuma piedāvājam mēbeles no inovatīvā ražotāja SITS.

Salonveikala SIENA darba laiks Decco Centrā, Katlakalna ielā 6D:

P.-P. 10:00 – 19:00
S. 10:00 – 17:00
Sv.

P.S. Klientiem ir iespēja ērti novietot auto Decco centrs klientu auto stāvvietā. Ar jauno dizaina kvartālu plašāk iespējams iepazīties Decco mājas lapā!

Meklē mūs arī Dzirnavu ielā 45/47, Rīgā!

Gaidīsim ciemos!